Met vriendelijke groet
See you in Holland,

Justin Kooijman | Secretaris
Stichting Travel Trade Holland
Travel Trade Holland Foundation

E:  justin@traveltradeholland.com
W: www.traveltradeholland.com
A: Kraaienest 4, 1509 AZ, Zaandam
T:+31(0)6 – 50235732
Facebook
Instagram
Pinterest
Linkedin
Twitter

Met vriendelijke groet
See you in Holland,

Linda Barnhoorn van Delft | Voorzitter
Stichting Travel Trade Holland
Travel Trade Holland Foundation

E: linda@traveltradeholland.com
W: www.traveltradeholland.com
A: Kraaienest 4, 1509 AZ, Zaandam
T:+31(0)6 – 24861364
Facebook
Instagram
Pinterest
Linkedin
Twitter

Met vriendelijke groet
See you in Holland,

Rolf Pepers | Bestuurslid
Stichting Travel Trade Holland
Travel Trade Holland Foundation

E rolf@traveltradeholland.com
W: www.traveltradeholland.com
A: Kraaienest 4, 1509 AZ, Zaandam
Facebook
Instagram
Pinterest
Linkedin
Twitter

Met vriendelijke groet
See you in Holland,

Rogier Staal | Penningmeester
Stichting Travel Trade Holland
Travel Trade Holland Foundation

E: rogier@traveltradeholland.com
W: www.traveltradeholland.com
A: Kraaienest 4, 1509 AZ, Zaandam
Facebook
Instagram
Pinterest
Linkedin
Twitter

Met vriendelijke groet
See you in Holland,

Ramón van der Storm | Bestuurslid
Stichting Travel Trade Holland
Travel Trade Holland Foundation

E: ramon@traveltradeholland.com
W: www.traveltradeholland.com
A: Kraaienest 4, 1509 AZ, Zaandam
Facebook
Instagram
Pinterest
Linkedin
Twitter

Met vriendelijke groet
See you in Holland,

Martin Heida | Bestuurslid
Stichting Travel Trade Holland
Travel Trade Holland Foundation

E:martin@traveltradeholland.com
W: www.traveltradeholland.com
A: Kraaienest 4, 1509 AZ, Zaandam
Facebook
Instagram
Pinterest
Linkedin
Twitter

Met vriendelijke groet
See you in Holland,

Lies Boelrijk | Bestuurslid
Stichting Travel Trade Holland
Travel Trade Holland Foundation

E: Elisabeth@traveltradeholland.com
W: www.traveltradeholland.com
A: Kraaienest 4, 1509 AZ, Zaandam
Facebook
Instagram
Pinterest
Linkedin
Twitter

Met vriendelijke groet
See you in Holland,

Kees Noomen | Bestuurslid
Stichting Travel Trade Holland
Travel Trade Holland Foundation

E: kees@traveltradeholland.com
W: www.traveltradeholland.com
A: Kraaienest 4, 1509 AZ, Zaandam
Facebook
Instagram
Pinterest
Linkedin
Twitter

Met vriendelijke groet
See you in Holland,

Karin Hoogland | Bestuurslid
Stichting Travel Trade Holland
Travel Trade Holland Foundation

E: karin@traveltradeholland.com
W: www.traveltradeholland.com
A: Kraaienest 4, 1509 AZ, Zaandam
Facebook
Instagram
Pinterest
Linkedin
Twitter